Rate (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Options
bg: Параметри

en: Node
bg: Материал

en: Points
bg: Точки

en: Never
bg: Никога

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Log in
bg: Вход

en: Button
bg: Бутон

en: Votes
bg: Гласа

en: Permissions
bg: Права

en: disable
bg: дезактивирай
