Rate (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Options
ca: Opcions

en: Voting
ca: Votació

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Never
ca: Mai

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols

en: Comment
ca: Comentari

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: Widget
ca: Giny

en: Log in
ca: Entra

en: Button
ca: Botó

en: Votes
ca: Vots

en: Machine readable name
ca: Nom llegible-per-la-màquina

en: Permissions
ca: Permisos

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Translations
ca: Traduccions

en: disable
ca: inhabilita

en: Rate
ca: Impost

en: Value type
ca: Tipus de valor

en: Compact
ca: Compacta

en: Comment display
ca: Presentació dels comentaris
