Rate (7.x-1.7) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Node
eo: Nodo

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: Never
eo: Neniam

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Button
eo: Butono

en: Votes
eo: Voĉdonoj

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Translations
eo: Tradukoj

en: disable
eo: malŝalti

en: Rate
eo: Noto

en: Fivestar
eo: Kvinstelo

en: Comment display
eo: Komenta vidigilo
