Rate (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Node
hy: Նոդ

en: Never
hy: Երբեք

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
