Rate (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Options
is: Möguleikar

en: Node
is: Nóða

en: Never
is: Aldrei

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Roles
is: Hlutverk

en: Comment
is: Ummæli

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Votes
is: Atkvæði

en: Permissions
is: Réttindi

en: Percentage
is: Prósenta

en: disable
is: afvirkja
