Rate (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Log in
sr: Пријави се
