Rate (7.x-1.7) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Tag
sv: Etikett

en: Edit
sv: Redigera

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Options
sv: Alternativ

en: Node
sv: Nod

en: Points
sv: Poäng

en: Voting
sv: Röstning

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Never
sv: Aldrig

en: Custom
sv: Anpassad

en: Roles
sv: Roller

en: Comment
sv: Kommentar

en: Widget type
sv: Typ av widget

en: Log in
sv: Logga in

en: Button
sv: Knapp

en: Votes
sv: Röster

en: Machine readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Percentage
sv: Procent

en: Translations
sv: Översättningar

en: disable
sv: inaktivera

en: Rate
sv: Betygsätt

en: Value type
sv: Typ av värde

en: Build mode
sv: Byggmetod

en: Compact
sv: Kompakt

en: Comment display
sv: Kommentarsvisning
