Rate (7.x-1.7) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: Never
th: ไม่เคย

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Votes
th: คะแนนโหวต

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Rate
th: ให้คะแนน

en: Percentages must be between 0 and 100
th: ค่าเปอร์เซ็นต์ต้องอยู่ระหว่้าง 0 และ 100

en: Comment display
th: การแสดงรายการความคิดเห็น
