Rate (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Points
lt: Taškai

en: Average rating
lt: Vertinimo vidurkis

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Never
lt: Niekada

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Button
lt: Mygtukas

en: Votes
lt: Balsai

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Percentage
lt: Procentas

en: Translations
lt: Vertimai

en: disable
lt: išjungti

en: Rate
lt: Tarifas

en: Above the content
lt: Virš turinio

en: Compact
lt: Glaustai

en: Rate widgets
lt: Reitingavimo valdykliai

en: Manage rating widgets.
lt: Reitingavimo valdyklių valdymas

en: Add widget
lt: Pridėti valdiklį

en: Comment display
lt: Komentarų rodymas

en: Emotion
lt: Emocija

en: Yes / no
lt: Taip / Ne

en: Vote count: @count
lt: Viso balsų: @count

en: Average: @avg
lt: Vidurkis: @avg

en: Total votes per button
lt: Iš viso balsų
