Rate (7.x-1.8) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Tag
ro: Marcaj

en: Edit
ro: Editați

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Options
ro: Opţiuni

en: Node
ro: Nod

en: Node display
ro: Afișare nod

en: Points
ro: Puncte

en: Average rating
ro: Medie evaluare

en: Voting
ro: Votare

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Never
ro: Niciodată

en: Custom
ro: Personalizat

en: Roles
ro: Roluri

en: Comment
ro: Comentariu

en: Widget type
ro: Tip control

en: Button
ro: Buton

en: Votes
ro: Voturi

en: Machine readable name
ro: Numele vizibil pentru sistem

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Translations
ro: Traduceri

en: disable
ro: dezactivare

en: Value type
ro: Tipul valorii

en: Comment display
ro: Afișare comentarii
