Rate (7.x-1.8) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Permissions
si: අවසර
