Rate (7.x-1.8) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Options
af: Opsies

en: Node
af: Mode

en: Never
af: Nooit

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Log in
af: Teken in

en: Votes
af: Stemme

en: Permissions
af: Regte

en: Translations
af: Vertalings

en: disable
af: deaktiveer
