Rate (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Node
gu: નોડ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Votes
gu: મત

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય
