Rate (7.x-1.8) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Tag
hr: Oznaka

en: Edit
hr: Uredi

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Options
hr: Opcije

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Never
hr: Nikada

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Widget
hr: Cinculator

en: Log in
hr: Prijava

en: Button
hr: Gumb

en: Votes
hr: Glasova

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Translations
hr: Prijevodi

en: disable
hr: onemogući

en: Comment display
hr: Prikaz komentara
