Rate (7.x-1.8) - en to ml translation catalogue (19 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Node
ml: നോഡ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
