Rate (7.x-1.8) - en to pl translation catalogue (84 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Options
pl: Opcje

en: Node
pl: Węzeł

en: Node display
pl: Wyświetlanie węzła

en: Points
pl: Punkty

en: Voting
pl: Ocena

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Never
pl: Nigdy

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Widget type
pl: Typ kontrolki

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Button
pl: Przycisk

en: Votes
pl: Głosy

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Slider
pl: Suwak

en: Percentage
pl: Procenty

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Display in teaser
pl: Pokazuj w skróconej wersji

en: disable
pl: wyłącz

en: Rate
pl: Oceń

en: Above the content
pl: Nad zawartością

en: Below the content
pl: Pod zawartością

en: Expiration settings
pl: Ustawienia wygasania

en: Value type
pl: Typ wartości

en: Build mode
pl: Tryb wyświetlania/budowania

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Tag used for VotingAPI. Widgets with the same tag share their voting results.
pl: Etykieta Voting API. Kontrolki z takimi samymi etykietami współdzielą swoje wyniki głosowania.

en: Define the available voting buttons.
pl: Zdefiniuj dostępne przyciski.

en: Add another option
pl: Dodaj kolejną opcję

en: Select the node types on which to enable this widget.
pl: Wybierz typy zawartości, przy których ma pojawiać się ta kontrolka oceny.

en: Values must be integers
pl: Wartości muszą być liczbami całkowitymi

en: Rate widgets
pl: Kontrolki ocen

en: Manage rating widgets.
pl: Zarządzanie kontrolkami oceny.

en: Add widget
pl: Dodaj kontrolkę

en: You do not have any rate widgets defined yet.
pl: Nie ma obecnie zdefiniowanych kontrolek.

en: change the widget type
pl: zmienić typ kontrolki

en: This is a %type widget. You may !change.
pl: To jest kontrolka typu %type. Możesz !change.

en: Translate options
pl: Tłumacz opcje

en: Do not add automatically
pl: Nie pokazuj

en: Comment display
pl: Wyświetlanie komentarza

en: Switch template
pl: Zmień szablon

en: Thumbs up
pl: Kciuk w górę

en: Thumbs up / down
pl: Kciuk w górę / dół

en: Emotion
pl: Emocje

en: You voted '@option'.
pl: Zagłosowałeś na opcję '@option'.

en: Total votes: !count
pl: Wszystkich głosów: !count

en: Yes / no
pl: Tak / nie

en: Vote count: @count
pl: Ilość ocen: @count

en: Average: @avg
pl: Średnio: @avg

en: Points: @points
pl: Punkty: @points

en: Total votes per button
pl: Liczba ocen per przycisk

en: Voting results
pl: Oceny

en: Voting is closed.
pl: Głosowanie zostało zakończone.

en: Allow voting only for the selected role(s). If you select no roles, all users are allowed to vote.
pl: Zezwól na głosowanie użytkownikom należącym do tych ról. Jeśli żadna rola nie zostanie zaznaczona wszyscy będą mogli oddać głos.

en: Redirect to login and show message
pl: Przekierowanie do strony logowania i pokazanie komunikatu

en: Redirect to login but do not show a message
pl: Przekierowanie do strony logowania bez komunikatu

en: Show a disabled widget (with non clickable buttons)
pl: Kontrolka nieaktywna

en: Hide widget
pl: Kontrolka ukryta

en: Behaviour when user has no permission to vote
pl: Zachowanie przy braku uprawnień do głosowania

en: Choose an action what will happen if a user clicks on the widget but doesn't have the permission to vote.
pl: Sposób w jaki system zareaguje jeśli użytkownik nie ma wystarczających uprawnień do głosowania.

en: Allow author to rate his / her own content
pl: Zezwól autorowi na ocenę swojego wpisu

en: Will change the state to disabled. Always true for anonymous users.
pl: Autor zobaczy nieaktywną kontrolkę. Zawsze zaznaczone dla niezalogowanych użytkowników.

en: Saving vote...
pl: Zapisywanie głosu...

en: Your vote: !vote
pl: Twój głos: !vote

en: Bot detection
pl: Wykrywanie botów

en: Invalid API-key.
pl: Nieprawidłowy klucz API
