Raven (Sentry client) (7.x-2.10) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Release
hr: Izdanje
