Raven (Sentry client) (7.x-2.11) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Release
ro: Versiune
