Raven (Sentry client) (7.x-2.11) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Environment
vi: Môi trường

en: Release
vi: Phát hành
