Raven (Sentry client) (7.x-2.12) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Not found
ar: غير موجود

en: Not installed
ar: غير مركب
