Raven (Sentry client) (7.x-2.12) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Not installed
eu: Instalatu gabe
