Raven (Sentry integration) (7.x-2.14) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Release
cs: Verze
