Raven: Sentry Integration (7.x-2.7) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Not installed
id: Tidak terinstal
