Raven: Sentry Integration (7.x-3.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Release
da: Udgivelse
