Raven: Sentry Integration (7.x-3.11) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Not loaded
ka: არ არის ჩატვირთული

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Browser
ka: ბრაუზერი
