Raven: Sentry Integration (7.x-3.11) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Environment
vi: Môi trường

en: Release
vi: Phát hành
