Raven: Sentry Integration (7.x-3.12) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Environment
sk: Prostredie

en: Release
sk: Vydanie
