Raven: Sentry Integration (7.x-3.18) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Not found
ar: غير موجود

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Browser
ar: المتصفّح
