Raven: Sentry Integration (7.x-3.18) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Release
cs: Verze
