Raven: Sentry Integration (7.x-3.21) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Browser
hy: Բրաուզեր
