Raven: Sentry Integration (7.x-3.21) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Not loaded
nl: Niet beschikbaar

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Environment
nl: Omgeving

en: Timeout
nl: Time-out

en: Configured
nl: Geconfigureerd
