Raven: Sentry Integration (7.x-3.23) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Not found
ca: No trobat

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Browser
ca: Navegador

en: Environment
ca: Entorn
