Raven (Sentry integration) (7.x-3.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
