Raven (Sentry integration) (7.x-3.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Environment
et: Keskkond
