Raven (Sentry integration) (7.x-3.5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Not installed
jv: Ora dipasang
