Raven (Sentry integration) (7.x-3.6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: The message text.
lv: Vēstules teksts
