Raven (Sentry integration) (7.x-3.6) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania
