Raven (Sentry integration) (7.x-3.7) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Environment
pt: Ambiente
