Raven (Sentry integration) (7.x-3.8) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο
