Raven (Sentry integration) (7.x-3.9) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Not found
es: No encontrado

en: Not installed
es: No instalado

en: Timeout
es: Tiempo de espera
