Raven (Sentry integration) (7.x-3.9) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង
