Raven (Sentry integration) (7.x-3.9) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان
