Raven: Sentry Integration (7.x-4.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Environment
sv: Miljö

en: Release
sv: Utgåva
