Raven: Sentry Integration (7.x-4.11) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក
