Raven: Sentry Integration (7.x-4.17) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Browser
fi: Selain

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu
