Raven: Sentry Integration (7.x-4.18) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Support
af: Ondersteuning

en: Configuration
af: Konfigurasie
