Raven: Sentry Integration (7.x-4.18) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Development
az: Develop

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Browser
az: Brauzer
