Raven: Sentry Integration (7.x-4.18) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Browser
mn: Хөтөч
