Raven: Sentry Integration (7.x-4.18) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Documentation
ru: Документация

en: Support
ru: Поддержка

en: Not found
ru: Не найдено

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Browser
ru: Браузер

en: Environment
ru: Окружение

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Release
ru: Версия

en: Configured
ru: Сконфигурировано
