Raven: Sentry Integration (7.x-4.19) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Browser
et: Brauser

en: Environment
et: Keskkond
